Letecká společnost Indonesia

V levém sloupci najdete aktuální informace o konkrétní letecké společnosti Indonesia. Pokud vás zajímá kompletní seznam aerolinek Aerolinka - Garuda Indonesia (GIA GA), použijte katalog pod tímto textem.

Indonesia

Letecká společnost Indonesia Indonesia

Hledáte aktuální nabídku levných letenek od letecké společnosti Indonesia a navíc s možností porovnání cen podobných letů od konkurenčních aerolinek? Pak jste zde správně! Přes výše uvedený rezervační formulář si můžete objednat ty nejlevnější letenky od aerolinky Indonesia s odletem z Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavi či Vídně. Dokážeme vám zprostředkovat rezervaci těch nejlevnějších letenek v různých termínech a z letišť po celém světě. Pro české klienty jsou to obvykle letiště Václava Havla v Praze Ruzyni (Indonesia Praha), letiště v Brně Tuřanech, Ostrava Airport (Leoše Janáčka), Bratislavě, případně Vienna Airport ve Vídni.

Letenky Indonesia z Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy

Ať již zvažujete odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavi či Vídně, můžeme pro vás zajistit nejlevnější letenky od aerolinky Indonesia. Informace o aktuálních slevách na akčních letenkách od Indonesia najdete během vyhledávání. Rezervační systém vám mezi prvními výsledky nabídne vždy ty nejvýhodnější. Pokud narazíte na skutečně nejlevnější nabídku s cenou pod průměrnou hodnotou, neváhejte a letenku si raději ihned objednejte. Během pár minut může být let od letecké společnosti Indonesia prodaný.

Odbavení zavazadel - Indonesia Airline (check-in)

Jak je to s odbavením zavazadel konkrétně u aerolinky Indonesia si můžete ověřit hledáním na google.com. Pokud vás zajímá, zda Indonesia podporuje online odbavení na internetu (online checkin), případně jak funguje slevový program (discount club), zkuste hledat na google, nebo si vyhledejte aktuální nabídku letů a následujte návod od letecké společnosti. Stejně tak se dozvíte povolenou hmotnost a rozměry zavazadel a nařízení ohledně odbavení zavazadel (baggage restrictions - policy).

Kontakt na aerolinku Indonesia Indonesia

Sháníte kontakt na leteckou společnost Indonesia Indonesia pro Českou republiku, Slovensko, Polsko, Rakousko či anglickou verzi - Indonesia.eng? Pak budete muset zkusit hledat prostřednictvím vyhledávače. Momentálně nabízíme pouze vyhledání a porovnání cen letenek od Indonesia Airline prostřednictvím společnosti Student Agency a Královna.cz. Na oficiálních webových stránkách pak najdete kompletní kontakty včetně telefonních čísel na operátory a zákaznické centrum Indonesia. Obvykle je možné se společnostmi komunikovat jak emailem, tak telefonicky či prostřednictvím chatu.

Přeskočit nahoru