Letecká společnost Galax

V levém sloupci najdete aktuální informace o konkrétní letecké společnosti Galax. Pokud vás zajímá kompletní seznam aerolinek Aerolinka - Galaxy Airlines (GXY ), použijte katalog pod tímto textem.

Galax

Letecká společnost Galax Japan

Hledáte aktuální nabídku levných letenek od letecké společnosti Galax a navíc s možností porovnání cen podobných letů od konkurenčních aerolinek? Pak jste zde správně! Přes výše uvedený rezervační formulář si můžete objednat ty nejlevnější letenky od aerolinky Galax s odletem z Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavi či Vídně. Dokážeme vám zprostředkovat rezervaci těch nejlevnějších letenek v různých termínech a z letišť po celém světě. Pro české klienty jsou to obvykle letiště Václava Havla v Praze Ruzyni (Galax Praha), letiště v Brně Tuřanech, Ostrava Airport (Leoše Janáčka), Bratislavě, případně Vienna Airport ve Vídni.

Letenky Galax z Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy

Ať již zvažujete odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavi či Vídně, můžeme pro vás zajistit nejlevnější letenky od aerolinky Galax. Informace o aktuálních slevách na akčních letenkách od Galax najdete během vyhledávání. Rezervační systém vám mezi prvními výsledky nabídne vždy ty nejvýhodnější. Pokud narazíte na skutečně nejlevnější nabídku s cenou pod průměrnou hodnotou, neváhejte a letenku si raději ihned objednejte. Během pár minut může být let od letecké společnosti Galax prodaný.

Odbavení zavazadel - Galax Airline (check-in)

Jak je to s odbavením zavazadel konkrétně u aerolinky Galax si můžete ověřit hledáním na google.com. Pokud vás zajímá, zda Galax podporuje online odbavení na internetu (online checkin), případně jak funguje slevový program (discount club), zkuste hledat na google, nebo si vyhledejte aktuální nabídku letů a následujte návod od letecké společnosti. Stejně tak se dozvíte povolenou hmotnost a rozměry zavazadel a nařízení ohledně odbavení zavazadel (baggage restrictions - policy).

Kontakt na aerolinku Galax Japan

Sháníte kontakt na leteckou společnost Galax Japan pro Českou republiku, Slovensko, Polsko, Rakousko či anglickou verzi - Galax.eng? Pak budete muset zkusit hledat prostřednictvím vyhledávače. Momentálně nabízíme pouze vyhledání a porovnání cen letenek od Galax Airline prostřednictvím společnosti Student Agency a Královna.cz. Na oficiálních webových stránkách pak najdete kompletní kontakty včetně telefonních čísel na operátory a zákaznické centrum Galax. Obvykle je možné se společnostmi komunikovat jak emailem, tak telefonicky či prostřednictvím chatu.

Přeskočit nahoru