Letecká společnost Galaxy

V levém sloupci najdete aktuální informace o konkrétní letecké společnosti Galaxy. Pokud vás zajímá kompletní seznam aerolinek Aerolinka - Galaxy Air (GAL 7O), použijte katalog pod tímto textem.

Galaxy

Letecká společnost Galaxy Kyrgyzstan

Hledáte aktuální nabídku levných letenek od letecké společnosti Galaxy a navíc s možností porovnání cen podobných letů od konkurenčních aerolinek? Pak jste zde správně! Přes výše uvedený rezervační formulář si můžete objednat ty nejlevnější letenky od aerolinky Galaxy s odletem z Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavi či Vídně. Dokážeme vám zprostředkovat rezervaci těch nejlevnějších letenek v různých termínech a z letišť po celém světě. Pro české klienty jsou to obvykle letiště Václava Havla v Praze Ruzyni (Galaxy Praha), letiště v Brně Tuřanech, Ostrava Airport (Leoše Janáčka), Bratislavě, případně Vienna Airport ve Vídni.

Letenky Galaxy z Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy

Ať již zvažujete odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavi či Vídně, můžeme pro vás zajistit nejlevnější letenky od aerolinky Galaxy. Informace o aktuálních slevách na akčních letenkách od Galaxy najdete během vyhledávání. Rezervační systém vám mezi prvními výsledky nabídne vždy ty nejvýhodnější. Pokud narazíte na skutečně nejlevnější nabídku s cenou pod průměrnou hodnotou, neváhejte a letenku si raději ihned objednejte. Během pár minut může být let od letecké společnosti Galaxy prodaný.

Odbavení zavazadel - Galaxy Airline (check-in)

Jak je to s odbavením zavazadel konkrétně u aerolinky Galaxy si můžete ověřit hledáním na google.com. Pokud vás zajímá, zda Galaxy podporuje online odbavení na internetu (online checkin), případně jak funguje slevový program (discount club), zkuste hledat na google, nebo si vyhledejte aktuální nabídku letů a následujte návod od letecké společnosti. Stejně tak se dozvíte povolenou hmotnost a rozměry zavazadel a nařízení ohledně odbavení zavazadel (baggage restrictions - policy).

Kontakt na aerolinku Galaxy Kyrgyzstan

Sháníte kontakt na leteckou společnost Galaxy Kyrgyzstan pro Českou republiku, Slovensko, Polsko, Rakousko či anglickou verzi - Galaxy.eng? Pak budete muset zkusit hledat prostřednictvím vyhledávače. Momentálně nabízíme pouze vyhledání a porovnání cen letenek od Galaxy Airline prostřednictvím společnosti Student Agency a Královna.cz. Na oficiálních webových stránkách pak najdete kompletní kontakty včetně telefonních čísel na operátory a zákaznické centrum Galaxy. Obvykle je možné se společnostmi komunikovat jak emailem, tak telefonicky či prostřednictvím chatu.

Přeskočit nahoru