Jak mohu provést platbu za letenku kartou a ušetřit?

Královna letenek | 14.08.2014

Zákazníci se nás často ptají, zda je platba za letenky kartou uskutečnitelná. Odpověď zní, že samozřejmě ano. V dnešní době by to ani jinak nešlo. Jak tedy rezervace letenky včetně její úhrady platební (kreditní) kartou probíhá? Přes výše uvedený rezervační formulář si můžete ihned vyhledat letenky do vámi preferované destinace včetně volby odletového letiště - například můžete letět z Prahy, Brna, Bratislavy, Vídně, Krakowa, Katowic či dalších evropských letišť. Po vyhledání letů dle zadaných parametrů si vyberte jeden let - nabídku a pokračujte v objednávce. Budete si moci navolit další parametry a změny ve vyhledaném letu. Jako první se vám zobrazí nejlevnější letenky do vybrané destinace. 

 

V dalším kroku zvolte, zda požadujete i cestovní pojištění či pojištění storna letenky a zvolte způsob platby. Pokud chcete platit platební kartou Mastercard, Maestro či Electronic, můžete následovat odkazy, které se vám ihned zobrazí.

Je úhrada letu platební kartou bezpečná?

Dalším dotazem je fakt, zda je  úhrada letenky pomocí platební karty bezpečná. Ano, je, stejně jako jakákoli jiná bezhotovostní transakce, jen je potřeba dodržovat určité bezpečností postupy - nikomu nesdělovat hesla či přihlašovací údaje. Zadejte parametry přes výše uvedený rezervační formulář od rezervačnímu systému Královna.cz - letenky online a postupujte dle výše uvedeného postupu.

Přeskočit nahoru