Rezervace přímých letů do New Yorku - objednejte si letenky Praha - New York na přímé lince!

Královna letenek | 26.09.2014

Hledáte aktuální nabídku cenově zajímavých letenek do New Yorku v USA? Co více, potřebujete sehnat co nejlevnější přímý let? Pak důvěřujte společnosti Student Agency a Královna. Zprostředkujeme pro vás rezervaci a objednávku letenek na new yorská letiště a to včetně zmíněných přímých letů. Taková nabídka je samozřejmě omezená a cenu letu to navýší, ale za pohodlí a komfort se platí, tak to bylo vždy. To však neznamená, že byste byli nějak omezeni a cena nalezeného letu byla nějak přemrštěná. To určitě ne. Přímé lety do New Yorku jsou však téměř vždy dražší než lety s přestupem.

Vyberte si letiště v oblasti Queens

Jen tak mimochodem. Již během vyhledávání letu přes výše uvedený rezervační formulář si budete moci vybrat z dostupných newyorských letišť, a sice z letiště Johna F. Kennedyho (letiště, jehož název pochází od jména amerického prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho) a z Letiště Glenna H. Curtisse (po průkopníkovi letectví Glennu Cutrissovi, později bylo přejmenováno na North Beach Airport). Dvě největší newyorská letiště, LaGuardia a JFK se tedy nacházejí v Queensu - na Long Islandu v New Yorku.

Kdy letě do New Yorku? Počasí a teploty.

Jste flexibilní, co se data odletu do New Yorku týká? Pak si můžete vybrat co nejvýhodnější letenku ve vámi zvoleném období  a vychytat hned dvě výhody. Zaprvé máte mnohem větší šanci na letence Praha - New York ušetřit. Zadruhé si  můžete dovolit cestovat v příjemném počasí a teplotách, které vám vyhovují. 

 

New York – podnebí
Měsíc leden březen květen červenec září listopad
Nejvyšší teplota [°C] 21 27 36 39 37 27
Průměrné maximum [°C] 2 9 20 28 23 11
Průměrné minimum [°C] -5 12 20 14 3
Nejnižší teplota [°C] -20 -15 1 9 3 -10

Srážky [mm]

93,7 103,6 113,8 105,9 102,9 101,6

 

Co takhle město New York na podzim, v zimě či v období jara či léta? Volba je jen na vás. Last minute letenky do New Yorku jsou v tomto případě trochu méně vhodné. Lepší je vyhledat si požadovaný let s předstihem a vyvarovat se případným nepříjemnostem se shánením letenky do New Yorku na poslední chvíli. Volte tedy raději first minute lety a to jak přímé, tak s přestupem. Níže přikládám tabulku průměrných teplot v NY v průběhu celého roku.

Přeskočit nahoru