Kategorie: letenky New York

Nacházíte se v kategorii zaměřené na letenky na letiště New York. Pokud si chcete ověřit ceny letenek Praha - New York a objednat co nejlevněji, vyplňte výše uvedený formulář, případně si najděte konkrétní letiště z uvedeného seznamu.

New York

Hledáte levné letenky do New Yorku v USA? Zde si můžete nezávazně vyhledat a porovnat ceny letenek na newyorská letiště a to během několika málo minut. New York (The City of New York, či New York City) je nejlidnatější město Spojených států amerických a jeho metropolitní oblast patří mezi nejlidnatější na světě.

Levné letenky Praha New York

Zajímají vás aktuální ceny nejlevnějších letenek Praha - New York Amerika (USA) (30.03.2020) a hledáte možnost jak je porovnat online na internetu? Pomůžeme vám najít letecké spojení na letiště "New York" nezávazně během několika minut. Zda nalezené levné letenky do New Yorku rezervujete je jen na vás. Pravidelné odlety z letiště Václava Havla v Praze Ruzyni s příletem na letiště New York zprostředkovávají jak velcí letečtí dopravci, tak nízkonákladové letecké společnosti (Wizz Air, Aegean Airlines, Aer Lingus, Ryanair, SmartWings). Doprava na trase Praha - New York letecky je levná, stačí použít uvedený rezervační formulář a ověřit si dostupnost letů od jednotlivých leteckých společností přes rezervační systém Galileo či Amadeus.
Aktuální odlety do New Yorku Amerika (USA) probíhají právě dnes, ale přednastavený termín na našem vyhledávači pro levnější letenky je 03.04.2020 - 09.04.2020.

New York letecky: kolik stojí doprava?

Jak zjistit kolik stojí nejlevnější letenky do města New York? Jde to jednoduše, stačí vyplnit a odeslat formulář pro porovnání leteckého spojení od Student Agency a společnosti Královna.cz. Zadejte letiště odletu a příletu, datum odletu a příletu (termín vaší dovolené; služební cesty; výletu), systém vám vyhledá a seřadí akční letenky 2015-2016 do New York Amerika (USA) dle ceny a preferované aerolinky. Samozřejmostí jsou zvýhodněné letenky pro kojence, malé děti a seniory. Extra slevy jsou připraveny také pro skupinové letenky Praha - New York a zpět. Během hledání vám poskytneme informace pro koupi levných letenek do New Yorku z Prahy, Mnichova, Berlína, Vídně, Bratislavy a dalších letišť.

Nejlevnější letecká doprava New York Amerika (USA)

Plánujete dovolenou s cestovní kanceláří či na vlastní pěst? Pokud sháníte kvalitní a levnou leteckou dopravu směr New York (wikipedie), můžete si vyhledat letecké spojení z Prahy od Královny letenek. Díky nejlevnějším letenkám nízkonákladových leteckých společností si můžete ten svůj let objednat za nízkou cenu třeba ihned. Pokud prahnete po co nejnižších cenách letů na vybraná letiště, je dobré vyzkoušet bezplatné porovnání cen letenek od low cost dopravců. Preferujete jednosměrnou nebo zpáteční letenku směr New York z Prahy? Jestliže zvolíte jednosměrný let, můžete se vydat letadlem směr New York s charterovými dopravci za extra nízkou cenu. Zkuste si ověřit dostupnost!

Cena letenky směr New York z Prahy (Prague)

Pokud volíte raději nízkonákladové lety na trase New York - Praha a zpět na víkend (eurovíkendy), hledejte mezi low cost dopravci - při použití výše uvedeného rezervačního formuláře zvolte nízkorozpočtové aerolinky - které nabízejí letecké spojení za nejnižší ceny. Jak tedy najít nejlevnější letenky na letiště New York bez zbytečných poplatků a letištních tax?

Je potřeba častěji hledat. Neberte hned první nabídku, ale zkuste nové hledání o něco později. Pokud vám však cena letu vyhovuje, příliš neváhejte, během minuty může být pryč. Při hledání se dozvíte, zda konkrétní aerolinky létají přímé lety do New York (google - New York - přímá spojení), případně zda jsou dostupné formou jednosměrné či zpáteční letenky pouze přestupné lety (cesta letadlem s více zastávkami na letištích). Ověřit cenu letenky směr New York na seznamu můžete ihned. Nezapomeňte, že u charterových letů musíte platit poplatky za zavazadla zvlášť. Průměrné ceny zpátečních last minute letenek Praha - New York v jednotlivých dnech roku si ověříte při vyhledávání palubních lístků.

Odbavení na letišti, přes internet (self check-in)

Co se týká odbavení zavazadel (cestujících) při letech Praha - New York, je možné ve většině případů využít jak klasického odbavení zavazadel na letišti, tak mnohem pohodlnějšího odbavení (check-in) na internetu. Zda vámi zvolená letecká společnost podporuje online odbavení přes internet se dozvíte na oficiálních webových stránkách leteckého dopravce.

U některých aerolinek najdete také další formu elektronického odbavení a sice přes mobilní telefon, kdy na webu aerolinky obdržíte dvojrozměrný čárový kód přímo do vašeho mobilního telefonu ve formě SMS, MMS nebo e-mailu a na letišti pak stačí přiložit přidělený kód ke speciálnímu přístroji. Novým moderním způsobem odbavení zavazadel na letišti Václava Havla v Praze Ruzyni je tzv. Self Check-In (moderní forma odbavení prostřednictvím samoobslužných odbavovacích kiosků). Chcete-li se odbavit tímto rychlým a jednoduchým způsobem, stačí použít k tomu určený přístroj v prostorách pražského letiště.

Přeskočit nahoru