Kategorie: letenky Amsterdam

Nacházíte se v kategorii zaměřené na letenky na letiště Amsterdam. Pokud si chcete ověřit ceny letenek Praha - Amsterdam a objednat co nejlevněji, vyplňte výše uvedený formulář, případně si najděte konkrétní letiště z uvedeného seznamu.

Amsterdam

Levné letenky Praha Amsterdam

Zajímají vás aktuální ceny nejlevnějších letenek Praha - Amsterdam Nizozemsko (07.07.2020) a hledáte možnost jak je porovnat online na internetu? Pomůžeme vám najít letecké spojení na letiště "Amsterdam" nezávazně během několika minut. Zda nalezené levné letenky do Amsterdamu rezervujete je jen na vás. Pravidelné odlety z letiště Václava Havla v Praze Ruzyni s příletem na letiště Amsterdam zprostředkovávají jak velcí letečtí dopravci, tak nízkonákladové letecké společnosti (Wizz Air, Aegean Airlines, Aer Lingus, Ryanair, SmartWings). Doprava na trase Praha - Amsterdam letecky je levná, stačí použít uvedený rezervační formulář a ověřit si dostupnost letů od jednotlivých leteckých společností přes rezervační systém Galileo či Amadeus.
Aktuální odlety do Amsterdamu Nizozemsko probíhají právě dnes, ale přednastavený termín na našem vyhledávači pro levnější letenky je 11.07.2020 - 17.07.2020.

Amsterdam letecky: kolik stojí doprava?

Jak zjistit kolik stojí nejlevnější letenky do města Amsterdam? Jde to jednoduše, stačí vyplnit a odeslat formulář pro porovnání leteckého spojení od Student Agency a společnosti Královna.cz. Zadejte letiště odletu a příletu, datum odletu a příletu (termín vaší dovolené; služební cesty; výletu), systém vám vyhledá a seřadí akční letenky 2015-2016 do Amsterdam Nizozemsko dle ceny a preferované aerolinky. Samozřejmostí jsou zvýhodněné letenky pro kojence, malé děti a seniory. Extra slevy jsou připraveny také pro skupinové letenky Praha - Amsterdam a zpět. Během hledání vám poskytneme informace pro koupi levných letenek do Amsterdamu z Prahy, Mnichova, Berlína, Vídně, Bratislavy a dalších letišť.

Nejlevnější letecká doprava Amsterdam Nizozemsko

Plánujete dovolenou s cestovní kanceláří či na vlastní pěst? Pokud sháníte kvalitní a levnou leteckou dopravu směr Amsterdam (wikipedie), můžete si vyhledat letecké spojení z Prahy od Královny letenek. Díky nejlevnějším letenkám nízkonákladových leteckých společností si můžete ten svůj let objednat za nízkou cenu třeba ihned. Pokud prahnete po co nejnižších cenách letů na vybraná letiště, je dobré vyzkoušet bezplatné porovnání cen letenek od low cost dopravců. Preferujete jednosměrnou nebo zpáteční letenku směr Amsterdam z Prahy? Jestliže zvolíte jednosměrný let, můžete se vydat letadlem směr Amsterdam s charterovými dopravci za extra nízkou cenu. Zkuste si ověřit dostupnost!

Cena letenky směr Amsterdam z Prahy (Prague)

Pokud volíte raději nízkonákladové lety na trase Amsterdam - Praha a zpět na víkend (eurovíkendy), hledejte mezi low cost dopravci - při použití výše uvedeného rezervačního formuláře zvolte nízkorozpočtové aerolinky - které nabízejí letecké spojení za nejnižší ceny. Jak tedy najít nejlevnější letenky na letiště Amsterdam bez zbytečných poplatků a letištních tax?

Je potřeba častěji hledat. Neberte hned první nabídku, ale zkuste nové hledání o něco později. Pokud vám však cena letu vyhovuje, příliš neváhejte, během minuty může být pryč. Při hledání se dozvíte, zda konkrétní aerolinky létají přímé lety do Amsterdam (google - Amsterdam - přímá spojení), případně zda jsou dostupné formou jednosměrné či zpáteční letenky pouze přestupné lety (cesta letadlem s více zastávkami na letištích). Ověřit cenu letenky směr Amsterdam na seznamu můžete ihned. Nezapomeňte, že u charterových letů musíte platit poplatky za zavazadla zvlášť. Průměrné ceny zpátečních last minute letenek Praha - Amsterdam v jednotlivých dnech roku si ověříte při vyhledávání palubních lístků.

Odbavení na letišti, přes internet (self check-in)

Co se týká odbavení zavazadel (cestujících) při letech Praha - Amsterdam, je možné ve většině případů využít jak klasického odbavení zavazadel na letišti, tak mnohem pohodlnějšího odbavení (check-in) na internetu. Zda vámi zvolená letecká společnost podporuje online odbavení přes internet se dozvíte na oficiálních webových stránkách leteckého dopravce.

U některých aerolinek najdete také další formu elektronického odbavení a sice přes mobilní telefon, kdy na webu aerolinky obdržíte dvojrozměrný čárový kód přímo do vašeho mobilního telefonu ve formě SMS, MMS nebo e-mailu a na letišti pak stačí přiložit přidělený kód ke speciálnímu přístroji. Novým moderním způsobem odbavení zavazadel na letišti Václava Havla v Praze Ruzyni je tzv. Self Check-In (moderní forma odbavení prostřednictvím samoobslužných odbavovacích kiosků). Chcete-li se odbavit tímto rychlým a jednoduchým způsobem, stačí použít k tomu určený přístroj v prostorách pražského letiště.

Přeskočit nahoru